מידע נוסף
מיכל דליות- זוגיות וזוגיות הורית

 האם אותו שדכן סודי שהביא לזוגיות שלנו עוזר, או שמא מחבל, בזוגיות ההורית שלנו?
מדוע כמעט ולא רבנו כבני זוג אבל אנחנו ממש לא מסכימים בינינו כהורים?
הבנת המאחד והשונה בינינו, ראיית הדרך המשותפת והמורכבת, קבלתם באהבה, ומציאת דרך למסלול זוגי/הורי מכבד, ובעיקר יעיל, בגידול הילדים ובחיים המשותפים.
 
מיכל דליות - ילידת 1950, נשואה, אמא וסבתא. מנהלת מרכז מיכל דליות – מרכז הכשרה, ייעוץ והדרכה בתחום היחסים.
בעלת תעודת הוראה לגיל הרך מטעם סמינר לוינסקי, סיימה את המסלול להנחיית קבוצות והורים של מכון אדלר וכן את ביה"ס לאימון של מכון אדלר.
מדריכה ליחסים במשפחה, ניהלה את בית הספר להורים והפעילות הארצית בקהילה במכון אדלר, כוכבת הסידרה "סופר נני" הישראלית ומנחת תוכנית ייעוץ שבועית ברדיו ללא הפסקה.
פרסמה 2 ספרי הדרכה להורים ו- 4 ספרי ילדים.
גולת הכותרת של עבודתה של מיכל היא הקמת "מרכז מיכל דליות" הפועל לקידום הפסיכולוגיה החיובית בחברה על ידי עבודה בקהילה והכשרת יועצים משפחתיים במטרה לתת מענה לתושבי המדינה בהדרכת הורים.
בנוסף, שותפה מיכל להכשרת נשות מקצוע בארה"ב.

אני מאמין
היום אנו יודעים שאישיותו של כל אדם מתעצבת בשנות הילדות. דבר זה מגביר את חשיבות השפעת ההורים ואחריותם. בנוסף אני מאמינה כי לכל אדם בוגר (הורה, בן זוג, חבר, עובד)
נתון החופש לבחור, להחליט ולקחת אחריות על אירועי חייו. בחירה זו ולקיחת האחריות האישית תיטיב עם בגרותו של הפרט ואת מערכות יחסיו.
גישתי הינה אופטימית "כי תמיד ניתן ללמוד משהו חדש" ומעודדת לשינוי. ואני בטוחה כי הגברת המודעות להכרות אישית של כל אדם את עצמו והבנת הזולת
תקל את ההתמודדות עם אתגרי החיים ותשפר את איכות חייו.

הגדלה

סל קניות

ערוך